LATTE POINT TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI


Taraflar

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’ne (“Sözleşme”) konu hizmetler, Latte Point mobil uygulaması (“Uygulama”) üzerinden, Meriç Mh. 5748 Sk. Nurem İnşaat No:5/1 Bornova/İzmir adresinde yerleşik Latte Point Kahve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) tarafından sunulmaktadır.

Sözleşme kapsamında Şirket ve Kullanıcı ayrı ayrı “Taraf” birlikte ise “Taraflar” olarak anılacaklardır.


Teslimat ve İade Koşulları

Kullanıcı, otomattan teslim aldığı Ürün’ü otomat başında sipariş ve teslimat sonrasında, herhangi bir sebep gerekmeksizin iade edebilecektir. İade edilen Ürün, Kullanıcı’nın hesabına 7 gün içerisinde bardak hakkı olarak yüklenecektir. Kullanıcı, hesabına yüklenen bardak hakkını istediği otomatta Uygulama üzerinden seçeceği Ürün için kullanabilecektir.

Kısa süre içerisinde arka arkaya birden fazla gerçekleşecek iade taleplerinde Kullanıcı’nın, çağrı merkezi ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Çağrı merkezi araması gerçekleştirilene kadar Kullanıcı hesabı sipariş oluşturma işlemine kapatılacaktır.

Kullanıcı, Uygulama üzerinden toplu olarak bardak hakkı satın alabilecektir. Bu bardak haklarını herhangi bir otomat üzerinden, Uygulama’da yer alan menüden istediği Ürün’ü seçerek harcayabilecektir. Ancak önceden toplu olarak satın alınan bardak hakları için iade söz konusu değildir.